Zwiększ bezpieczeństwo firmy dzięki modelowi Zero Trust

💻 Praca zdalna bez wątpienia ma swoje plusy i minusy. Jednym z negatywnych aspektów wykonywania obowiązków zawodowych w domu jest zwiększona liczba cyberataków. Incydenty te skłaniają firmy do szukania ulepszonych sposobów ochrony – tak powstał model Zero Trust – model bezpieczeństwa IT, który ogranicza dostęp do aplikacji i danych, jednocześnie stale chroniąc uwierzytelnionych użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem, eksfiltracją danych i innymi atakami cybernetycznymi.

 

Możliwości te stosuje firma Citrix, która wyposaża firmy w kompleksowe rozwiązania do wdrażania architektury Zero Trust dzięki:
– Citrix Secure Workspace Access, który wykracza poza MFA, zapewniając kontekstowe narzędzia zarządzania dostępem, takie jak możliwość wyłączenia drukowania, kopiowania i wklejania w określonych scenariuszach,
– Citrix Endpoint Management zabezpiecza urządzenia BYO, firmowe i inne zarządzane urządzenia, izolując i chroniąc aplikacje i treści,
– Citrix Secure Internet Access zapewnia ujednolicony, dostarczany w chmurze zestaw zabezpieczeń, chroniący wszystkie aplikacje dla każdego użytkownika.
Więcej o Zero Trust przeczytasz w artykule 👉 https://www.citrix.com/…/what-is-zero-trust-security.html?

Jesteś zainteresowany produktami firmy Citrix? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: