Współpraca Citrix z firmą Saab

Firma Saab współpracuje z Citrix i DXC Technology w celu stworzenia inteligentnej cyfrowej przestrzeni roboczej, współpracy paliwowej i innowacji w ramach globalnych operacji.

 

     Saab ma długą historię przecierania nowych ścieżek lądowych, morskich i powietrznych oraz dostarczania jednych z najbardziej innowacyjnych produktów, jakie kiedykolwiek widział świat. Obecnie jako wiodąca firma obrony wojskowej i bezpieczeństwa cywilnego przesuwa granice w cyfrowym świecie i zmienia sposób, w jaki praca jest wykonywana. Saab uważa, że ​​prawdziwa współpraca prowadzi do lepszych rozwiązań. Z pomocą Citrix Systems i DXC Technology, firma stworzyła inteligentną cyfrową przestrzeń roboczą, w której 16 000 pracowników może dzielić się technologią, pomysłami i myśleniem w ponad 80 lokalizacjach w bezpieczny i niezawodny sposób w celu zaspokojenia potrzeb klientów i zapewnienie przewagi konkurencyjnej.

     “Codziennie pracujemy z informacjami niejawnymi. I chociaż musimy być otwarci na jednym końcu, musimy być bardzo zamknięci w innym, aby zapewnić integralność danych dla tych, którym służymy “, powiedział Mats Hultin, CIO w Grupie, Saab. “To dla nas klucz – zrównoważenie bezpieczeństwa i sprawności”.

I tu wkraczają Citrix i DXC.

“Saab od kilku lat powierza części swoich dostaw IT technologii DXC, która zapewnia globalne wsparcie tysiącom użytkowników w miejscu pracy na całym świecie i wspiera szybką globalną ekspansję Saaba dzięki naszemu udanemu i innowacyjnemu rozwiązaniu MyWorkStyle” – powiedział Martin Rainer, kierownik ds. Przemysłu i General Manager, Manufacturing, DXC Technology, która jest integratorem Citrix Systems i laureatem nagrody Citrix Partner Innovation Award w 2019 roku.

     Aby dostosować się do zapotrzebowania Saaba na technologie, które można szybko skalować, aby sprostać zarówno obecnym, jak i przyszłym wyzwaniom biznesowym, Saab i DXC wybrały Citrix® Workspace do działania w ramach oferty MyWorkStyle DXC i zapewniają scentralizowany, elastyczny obszar roboczy, który zarówno łączy jak i uwalnia użytkowników, przy jednoczesnym utrzymaniu zsynchronizowanych w czasie rzeczywistym działań.

Dzięki Citrix Workspace Saab może zapewnić spersonalizowany dostęp do systemów, informacji i narzędzi, których potrzebują ich pracownicy, kiedy i jak ich potrzebują i to w elastyczny i bezpieczny sposób.

Elastyczny: pracownicy mają dostęp do stale rosnącej listy SaaS, aplikacji internetowych i mobilnych, które preferują w jednym, zunifikowanym doświadczeniu.

Bezpieczny: Dział IT otrzymuje system kontroli, dzięki której może dostarczyć i zarządzać wydajnością aplikacji bez wchodzenia w drogę użytkownikom.

     Citrix Workspace może być uruchomiony w ciągu kilku dni – to klucz dla firm zorientowanych na wzrost, takich jak Saab.

“Nowoczesna platforma, którą mamy dzisiaj jako rozwiązanie w miejscu pracy, bardzo pomaga nam skutecznie integrować nowe firmy” – powiedział Hultin. “W najnowszej firmie, którą kupiliśmy, byliśmy w stanie zapewnić każdemu wirtualny dostęp do środowiska Saab dwa dni po podpisaniu umów. I tak szybko powinno to przebiegać. ”

Wśród innych wyników, jakie Saab odnotował od czasu wdrożenia usług opartych na Citrix Workspace dostarczanych przez DXC były:

Standaryzacja i uproszczenie – pojedynczy, scentralizowany i elastyczny obszar roboczy jednoczy użytkowników Saaba i utrzymuje synchronizację firmy.

Wydajność wdrożenia i kontrola kosztów – dział IT może w łatwiejszy i bardziej ekonomiczny sposób stawiać i udostępniać serwery, grupy robocze i nowe projekty.

Większa odporność i bezpieczeństwo – elastyczny, cyfrowy zakres zapewnia, że ​​każdy użytkownik jest nieprzerwanie bezpieczny.

Saab dołącza do ponad 400 000 organizacji – w tym 99 procent z listy Fortune 100 i 98 procent z listy Fortune 500 – które korzystają z cyfrowych rozwiązań do pracy w Citrix, aby zapewnić lepszy sposób pracy i zdobyć przewagę rynkową.

Źródło: citrix.com