Transformacja środowiska pracy z Dell

W dniach 11-12 czerwca w Katowicach firma Alterkom wzięła udział w szkoleniu Dell EMC Partner Sales Academy Roadshow 2018. Spotkanie opierało się na przedstawieniu zmian, którym nieustannie podlega świat IT przechodząc teraz prawdziwą transformację

Dystrybutor Dell wprowadzał swoich Partnerów w najnowsze rozwiązania, podyktowane zmianami na rynku IT określanymi jako transformacja środowiska pracy. Odświeżone portfolio rozwiązań i produktów przedstawione przez firmę Dell wpisuje się w nią, będąc odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku IT.
Obecna infrastruktura nie jest w stanie nadążyć za rosnącą w dużym tempie ilością danych oraz za oczekiwaniami konsumentów, które są coraz to większe. Dla zachowania przewagi konkurencyjnej, firmy zmuszone są do podążania za najnowszymi trendami w IT. W innym wypadku, zostaną daleko w tyle za konkurencją, bo nie będą potrafiły sprostać dzisiejszym wymaganiom rynkowym.

Transformacja wymaga elastycznej pracy

Dzisiaj, słowo „praca”, nie jest już tylko określeniem na miejsce, do którego przychodzimy, by wykonywać swoje obowiązki. Z racji tego, że duży odsetek stanowią teraz pracownicy pracujący zdalnie, praca oznacza przede wszystkim działanie, które wykonujemy, by w dowolnym miejscu i czasie osiągnąć zamierzony efekt.
Dlatego też, transformacja IT, która nadeszła, wymaga od ludzi bardziej zaawansowanych technologii ze względu na ilość danych, która przechowywana jest na serwerach. Potrzebujemy też bardziej wydajnego sprzętu z oprogramowaniem, który będzie w stanie udźwignąć wszystkie nasze pliki i dokumenty, gwarantując nam płynną pracę z każdego miejsca.

W odpowiedzi na te potrzeby, firma Dell przygotowała bogate portfolio rozwiązań z najwyższej półki.

 

Już wkrótce na naszej podstronie producenta Dell pojawi się bardziej rozbudowane portfolio, które dla Państwa przygotowujemy. Wśród najnowszych propozycji wpisujących się w transformację środowiska pracy znajdą się m.in.: 4-procesowe serwery, nowa generacja laptopów Latitude czy mobilne stacje robocze Precision.