Funkcjonalne stacje dokujące i mobilne adaptery

Lubisz mieć uporządkowane biurko? Cenisz sobie wygodę? A może pracujesz zdalnie i interesują Cię wyłącznie bezkompromisowe rozwiązania? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji stacji dokujących i mobilnych adapterów, które sprawią że twoja praca będzie komfortowa i bardziej wydajna.

 

Mobilny adapter Dell USB-C — DA310

Adapter „7 w 1” wyposażony w najszerszy wybór portów (USB-A, UCB-C, HDMI, DisplayPort, VGA, RJ-45) z możliwością ładowania urządzenia podczas pracy, a to wszystko w niezwykle lekkiej obudowie wielkości dłoni. Przy tym uniwersalny, działa niemalże z każdym komputerem i systemem operacyjnym. Zapewnia wyraźny obraz (rozdzielczość 4K) oraz stabilne połączenie z transmisją pilików w technologii SuperSpeed.

Stacja dokująca USB 3.0 Dell – D3100

Stacja umożliwia podłączanie do nawet trzech monitorów, w tym jednego wyświetlacza Ultra HD 4K i dwóch Full HD. Jednym kablem możesz połączyć komputer z wieloma urządzeniami np.: z drukarką, skanerem, czy dyskami zewnętrznymi (porty: USB 3.0, RJ-45, HDMI, Display, wyjście na słuchawki 3,5 mm, wyjście na mini-telefon 3,5mm). Dodatkowo istnieje możliwość przymocowania stacji do komputera lub biura. Dzięki D3100 praca może stać się teraz naprawdę wydajna.

Stacja dokująca Dell WD19S

Stacje z tej serii dostępne są w wersji 130W, 180W a także w wersji 180W thunderbolt. Urządzenie pozwala podłączyć nawet cztery dodatkowe monitory (max. obsługiwana rozdzielczość to 180W). Obsługiwane porty to: USB 3.0, DisplayPort, HDMI, RJ-45, DC-in. Stacja wyposażona
w funkcję Dell ExpressCharge Boost pozwala w ciągu godziny naładować urządzenie nawet do 80%.

Logitech Logi Dock for UC

Stacja dokująca, która nie tylko łączy Twój komputer z innymi urządzeniami, ale też ładuje do pięciu urządzeń peryferyjnych USB i jest jednocześnie głośnikiem lub zestawem głośnomówiącym (dostępna jest także wersja urządzenia dedykowana aplikacji Teams). Stacja posiada opcję wł./wył. wideo
i obsługuje rozdzielczość 4K. Dostępne porty to: USB 3.0 w tym Fast Charging, USB-C, HDMI.

Jesteś zainteresowany zakupem lub potrzebujesz więcej informacji ? Zapraszamy do kontaktu: handlowy@alterkom.pl

Źródło: www.dell.com; www.logitech.com