Innowacja w kompaktowym urządzeniu Data Domain DD3300

Duże korzyści w nowym rozwiązaniu Data Domain DD3300

Dell EMC Data Domain DD3300 to innowacyjne rozwiązanie pamięci masowej dedykowane środowiskom IT małych i średnich przedsiębiorstw oraz zdalnych biur i oddziałów.
Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest jego kompaktowość, bowiem urządzenie przygotowane jest w obudowie 2, spełniając przy tym pełen wachlarz możliwości pracy w chmurze. Dzięki swej konfiguracji, rozwiązanie zapewnia najlepszą w branży efektywność w tworzeniu kopii zapasowych, archiwizacji, odtwarzaniu po awarii i długoterminowego przechowywania w chmurze.

Mała inwestycja, wielkie możliwości Data Domain DD3300

Wśród wielu dostępnych na rynku możliwości przechowywania pamięci masowej, to urządzenie na poziomie podstawowym jest rozwiązaniem, które pozwala klientom zapewnić ochronę danych w sposób szybki, łatwy i ekonomiczny.

Zastosowanie Dell EMC Data Domain DD3300 to wiele korzyści dla firm. Głównie są to:
• Obsługa typu Plug and play
• Możliwości pracy w chmurze
• Łatwo skalowalna pojemność
• Atrakcyjna cena

Urządzenie jest idealne dla:
1. Nowych użytkowników, którzy potrzebują niedrogiego, podstawowego rozwiązania do ochrony danych, które może się z nimi rozwijać.
2. Bieżących użytkowników DD2200, którzy chcą uzyskać szybszą przepustowość, więcej możliwości automatyzacji i klasyfikacji w warstwie chmury w swojej infrastrukturze ochrony danych
3. Nowych i obecnych klientów, którzy potrzebują pomocy przy tworzeniu oprogramowania Cloud Domain Tier, wdrażaniu oprogramowania DD Boost i replikacji w wielu witrynach

Warto również zaznaczyć,że wydajność Dell EMC Data Domain DD3300 jest zmaksymalizowana po połączeniu z oprogramowaniem Dell EMC Data Protection. Wdrożenie tego rozwiązania wpłynie na maksymalizacje korzyści z deduplikacji i zapewni korzystanie z nowoczesnego i inteligentnego interfejsu Dell EMC.

 

 

Źródło: www.dellemc.com